POZEMNÁ RÁDIOVÁ KOMUNIKÁCIA

Private Radio
Tait Electronics
Motorola
Fixed Wireless (terrestrial broadband)
Motorola CANOPY
OnLine nákup
Vybrané rádiostanice si môžte OnLine zakúpiť
Riešenia
Vyberte si z možných riešení Vašej pozemnej rádiovej komunikácie
"Last Mile" - terestriálne fixné riešenie
Ostatné riešenia



Aj v dnešnej dobe je dôležitá rádiová komunikácia, ktorá nie je závislá na lokálnych alebo národných telekomunikačných operátoroch. Portfólio produktov a riešení WRX Slovakia v oblasti pozemnej rádiovej komunikácie je zamerané na dve kategórie, Private Radio - rádiostanice a rádiové analógové alebo digitálne siete spoločností Motorola a Tait Electronics. Fixed Wireless - broadband fixed wireless zariadenia spoločnosti Motorola.


Tait Electronics
Private radio - analógové rádiové siete, rádiové moduly, telemetrické zariadenia, rádiostanice

Spoločnosť Tait Electronics je novozélandská spoločnosť, ktorá sa zaoberá výhradne výrobou a predajom rádiových pozemných zariadení. Jedná sa o rádiové siete a koncové zariadenia. Sieťové produkty spoločnosti Vám umožnia z klasického konvenčného prevádzača budovať trunkovú bunku, pričom Vaše pôvodné zariadenie nemusíte meniť. V ponuke nájdete aj rádiostanice vhodné do potencionálne výbušného prostredia, alebo dátové stanice a moduly.

Dnešný trend rádiových sietí sa z analógovej technológie presúva k digitálnej technológii. Týmto trendom sa vyberá aj spoločnosť Tait, ktorá predstavila nové, plne digitálne produkty.

Ďalšie informácie



Motorola
Private radio - digitálne rádiové siete, rádiostanice pre digitálne a analógové siete
Fixed Wireless - CANOPY

Motorola Government and Enterprise. V ponuke nájdete konvenčné, trunkové, PMR, TETRA rádiostanice, ale aj rádiové prevádzače ako aj plne digitálne rádiové siete TETRA. Divízia ponúka aj alfanumerické a hlasové pagingové prijímače, pre normy POCSAG a FLEX vo VHF, UHF a 900 pásme.

Motorola CANOPY™. Ak ste provider, škola, rozsiahla spoločnosť a chcete rádiovo poskytovať služby svojim zákazníkom, partnerom (Point-to-MultiPoint) alebo ste organizácia, ktorá potrebuje riešiť prepojenie budov (Point-to-Point), alebo jednoducho potrebujete vyriešiť "LastMile" prezrite si riešenie CANOPY

Ďalšie informácie



ALI
Private radio - doplnky k rádiostaniciam

Ponuka tzv. náhradných doplnkov pre profesionálne rádiostanice renomovaných výrobcov. V ponuke nájdete batérie, púzdra, držiaky a ostatné doplnky.

Prezrite si cenník