NOVINKY / PRESS

Aktuálne 2005
Archív 2004

WRX Slovakia - jediný autorizovaný partner RADVISION pre SR a ČRBratislava (10 jún 2005 ) - WRX Slovakia, sa dnešným dňom stáva jediným autorizovaným partnerom spoločnosti RADVISION nie len pre územie Slovenskej republiky, ale aj pre Českú republiku. Autorizáciu pre SR spoločnosť WRX Slovakia obdržala už v roku 2004. Nový zmluvný vzťah medzi RADVISION a WRX Slovakia sa týka predaja všetkých produktov, služieb a riešení ako aj priameho supportu spoločnosti RADVISION pre územie SR a ČR.

WRX Slovakia plánuje predaj v Českej republike realizovať pomocou svojich partnerov.

O spoločnosti RADVISION.
RADVISION( www.radvision.com ) je izraelská spoločnosť, ktorá je súčasťou konzorcia RAD. Spoločnosť bola založená v roku 1993, orientácia spoločnoti je zameraná na videokonferenčné riešenia a apalikácie.O spoločnosti WRX Slovakia.
WRX Slovakia ( www.wrx.sk , info@wrx.sk ) je slovenská spoločnosť zaoberajúca sa predajom rádiových a dátových produktov ako distributér a / alebo partner viacerých renomovaných spoločností (Iridium Satellite, Globalstar, Thuraya, Inmarsat, Motorola, Tait Electronics, VTEL, Radvision ). Značka WRX® pôsobí na slovenskom trhu od roku 1990.