SLUŽBY PRE ZÁKAZNÍKOV

Partnerstvo
O nás
Formy kontaktu
Adresa spoločnosti
Napíšte námKu každému zákazníkovi pristupujeme individuálne, čím sa snažíme zabezpečiť jeho maximálnu spokojnosť. Poskytujeme celkové riešenie problematiky od návrhu cez legislatívu, uvedenie do prevádzky, školenia a konzultácie, servis záručný a pozáručný.


Naša spoločnosť spolupracuje s viacerými partnermi pre poskytnutie čo najkvalitnejších služieb a riešení aj pre tych najnáročnejších slovesnkých klientov. Preto pri výbere partnerov sa sústreďujeme hlavne na ich celkovú kvalitu.


Prezentácia produktov. Produkty prezentujeme priamo u zákazníka, prípadne v našej spoločnosti, alebo na miestach, kde už ponúkané zariadenie našlo uplatnenie, v reálnom nasadení. Prezentácie možu byť vykonané aj mimo územia SR. V prípade záujmu zapožičiame zariadenia priamo klientovi na otestovanie a odskúšanie v praxi.

Dohodnite si stretnutieNávrh riešenia. Našou snahou je vždy nájsť optimálne riešenie pre zákazníka vzhľadom na účelovosť a využitie ponúkaných zariadení s ohľadom na šetrenie investičných prostriedkov. Pri výbere optimálneho riešenia sa držíme sloganu "cena/výkon", čo v praxi znamená ponúknuť zákazníkovi za bezkonkurenčnú cenu vysokú kvalitu a nadštandardný výkon. Pri návrhu riešenia spolupracujeme priamo s výrobcami, ale aj so slovenskými spoločnosťami. V prípade realizácie projektu rádovej komunikácie "na kľúč" zabezpečujeme kompletné vybavenie legislatívnych úkonov (povolenie k vysielaniu, projektová dokumentácia).

Niektoré riešenia si môžte prezrieť už dnesŠkolenia a servis. Ku všetkým dodávaným produktom poskytujeme základné školenie pracovníkov zákazníka a štandardný záručný servis bezplatne. Špecializované školenia a nadštandardný záručný a pozáručný servis realizujeme na požadanie.