O NÁS

Partnerstvo
Služby pre zákazníkov
Formy kontaktu
Adresa spoločnosti
Napíšte námSpoločnosť WRX Slovakia s.r.o. je autorizovaným partnerom a predajcom viacerých renomovaných zahraničných výrobcov. WRX Slovakia je slovenská spoločnosť bez zahraničnej kapitálovej účasti.


História. Značka WRX® pôsobí na slovenskom trhu od roku 1990. Od začiatku pôsobnosti sme sa orientovali na predaj produktov a riešení spoločnosti Motorola (dátové, rádiové siete a koncové produkty, zariadenia na prenos dát pomocou rádia, pagingové siete, bezdrôtové telefónne prístroje a v neposlednej rade počítače.

V druhej polovici 90-tych rokov sme získali celoslovenskú verejnú licenciu pre poskytovanie jednosmerných rádiových pagingových služieb, dnes spoločnosť BEEPAGE s.r.o. V roku 2000 bola uskutočnená reštrukturalizácia spoločnosti na dnešnú podobu.

Profil a prezentácia WRX SlovakiaV súčasnosti je portfólio produktov zamerané na vizuálnu komunikáciu, satelitnú komunikáciu a pozemnú rádiovú komunikáciu. Na nasledovných stránkach sa môžte dozvedieť viac o produktoch, službách a riešeniach, ktoré v súčasnosti ponúkame.

Produkty a riešenia