Stránky sú vo výstavbe. Ďakujeme za porozumenie
Obchodné spoločnosti, vláda a armáda, zdravotníctvo
Videokonferenčné produkty, sálová konferencia, Desktop Multi-Point vizuálna komunikácia
Prepojenie sietí
3G video telefónia a streaming, bytový video chat a streaming, hostiteľské video služby
Vývojári a integrátori
Protokol toolkits, podpora pri integrácií, testovanie a diagnostika, profesionálne služby pre Broadband, 3G, WiFi, WiMAX riešenia
Informácie o spoločnosti
Podrobnejšie informácie o spoločnosti
Riešenia
Ako riešiť vizuálnu komunikáciu (spoločnosti, vláda a armáda, školstvo)
Ostatné riešeniaRADVISION (NASDAQ: RVSN) od svojho založenia predstavuje svetového leadera v oblasti výroby vysoko kvalitných, jednoducho použiteľných produktov a technológií pre videokonferencie, video telefóniu a pre vývoj smerovačov hlasu, video a data cez IP a v nepolslednej rade smerovačov pre 3G siete.

Milióny ľudí po celom svete v súčasnosti komunikujú cez rôzne telekomunikačné siete, ktoré využívajú produkty, riešenia, alebo sú založené na technológiách, videokonferenčných a video telefónnych protokoloch, ktoré RADVISION vyrobil.

WRX Slovakia je jediný autorizovaný predajca multipoint zariadení, riešení a software spoločnosti RADVISION na území SR.

WRX deklaráciaNovinky

Nový Click to Meet 4.1 je tu! Integrované klient & server komunikačné riešenie pre spojenie Vašich pracovných tímov.

Click to Meet™ je všestranná komunikačná infraštruktúra predurčená k multipoint hlasovej, video a dátovej videokonferencii v jednej softvérovej platforme.

Viac informáciíINVISION All-In-One, nová hardvérová jednotka predstavuje kompletné riešenie pre vizuálnu komunikáciu vrátane multiparty konferencií s video procesom H.323, SIP a ISDN sietí. INVISION Management Pack je dodávaný vrátane plnej Gatekeeper funkcionality, plánovania a monitoringu Vašej siete.

Viac informácií