NOVINKY / PRESS

Aktuálne 2005
Archív 2004

WRX Slovakia ponúka bezplatný prenájom satelitných zariadení.Bratislava (15 februára 2005 ) - WRX Slovakia, začala prenajímať satelitné zariadenia bezodplatne na dobu určitú. Momentálne sú dostupné zariadenia pre sieť Iridium a Inmarsat - služba Regional BGAN. Postupne bude ponuka produktov určených na prenájom rozširovaná, podľa potreby a požiadaviek trhu.


Produkty je možné zapožičať len v prípade zakúpenia prevádzkového času (AirTime) priamo v spoločnosti. Za zariadenia je požadovaná finančná zábezpeka, ktorá bude v prípade dodržania zmluvných podmienok navrátena. V prípade, že nájomca je držiteľom embosovanej platobnej alebo kreditnej karty nemusí skladať žiadnu finančnú zábezpeku.


Ďalšie informácie o ponuke zariadení a podmienkach prenájmu sú dostupné na nasledovnej stránke.

O spoločnosti WRX Slovakia.
WRX Slovakia ( www.wrx.sk , info@wrx.sk ) je slovenská spoločnosť zaoberajúca sa predajom rádiových a dátových produktov ako distributér a / alebo partner viacerých renomovaných spoločností (Iridium Satellite, Globalstar, Thuraya, Inmarsat, Motorola, Tait Electronics, VTEL, Radvision ). Značka WRX® pôsobí na slovenskom trhu od roku 1990.